Ehe Urvaste käsitöö

Päevik

view:  full / summary

Uue elu sisse puhumine

Posted by Karille on January 9, 2018 at 5:50 PM Comments comments (7)

Tere taas üle pika aja. 

Leidsin internetiavarustest üles oma ammu alustatud blogi. Viimasel ajal on ikka aeg-ajalt tekkinud mõte oma tegemised kusagile kirja panna. Minu puhul paberile panekust eriti kasu pole, sest, siis kui mul vaja, nagunii üles ei leia. Aga kui tean, et olen internetiavarustesse oma toimetamised saatnud, siis need kiiremini endale kättesaadavad ja ehk abiks ka teistele.

Aega on viimasest sissekandest päris palju möö...

Read Full Post »

Printsessitort 2

Posted by Karille on May 29, 2011 at 3:47 AM Comments comments (0)

Veel üks printsessitort- seekord veidi suurem ja ikka samale printsessile, aga seekord oli juba tellimus ja sooviti helesinise kleidiga.

 

Printsessitort printsessile

Posted by Karille on May 25, 2011 at 4:45 PM Comments comments (0)

Järjekordselt tuleb köögikäsitöö postitus. Jääb juba mulje, et olen õmblusmasinad, vardad jm nurka visanud ja köögipoolele üle kolinud- aga siiski mitte. Praegu käsil lihtsalt suuremad õmblustööd, kus ühesuguseid asju vaja hulgi teha ja siis võtab ka nende valmimine aega. Aga tordiga täna alustan ja 3-4 tunni pärast on valmis.

Seekord sai ristitütrest pisikest printsessi tema 10 aas...

Read Full Post »

Minu õuelgi pesitseb nüüd haolind

Posted by Karille on May 25, 2011 at 4:40 PM Comments comments (2)

Haolind vol 2. Seekordne ei lähe kaunistama kellegi teise aeda vaid jääb valvama õuel olevas lombis elavaid kalakesi. Oksad olid puukuuris linnukese sündi pikalt-pikalt ootamas, veidi kuivanudki juba teised. Aga sihuke ta siis sai. Kuuris veel teisejagugi oksi ootamas- vaja vaid veidi aega leida.

Read Full Post »

Triibuline postitus

Posted by Karille on May 18, 2011 at 1:18 AM Comments comments (4)

Valmis sai terve ports Urvaste iibuseelikuid. Seekordne saak 16 tk. Lõin täna kokku, palju seelikuid on minu käe alt tulnud- sain kokku päris korraliku nubri 66 ja need kõik on Urvaste triibuga. Ja neid on tulemas veel....

 Lisaks on 8 sangaste seelikul vahetatud kangapoolt ja uuesti kokku õmmeldud ning tehtud ka üks Otepää seelik.

Read Full Post »

Veelkord teistsugust käsitööd

Posted by Karille on May 18, 2011 at 1:12 AM Comments comments (2)

Seekordses postituses jälle käsitööd köögipoolt. Õele ja õemehele sünnipäevatordid.

Veidi teistsugust käsitööd

Posted by Karille on May 5, 2011 at 1:33 AM Comments comments (2)

Seekordne käsitöö on köögipoolest. Õe 20. sünnipäevaks sai valmis tehtud üks kodune tort. Põhjaks biskviittaigen ja peal keedukreem. (meelespidamiseks, põhi on tehtud 15 munast)


Helesinine fliis

Posted by Karille on May 1, 2011 at 3:27 AM Comments comments (2)

Lõike tegemisel abiks nagu ikka ajakiri Burda, mille lõige sai sobivaks kohandatud. Alaäär, varrukad ja krae ääristatud trikotaažkandiga.


Püksid titaootajale

Posted by Karille on May 1, 2011 at 3:17 AM Comments comments (3)

Suguvõsa ikka hoolitseb, et mul igav poleks ja esitab mulle üha uusi väljakutseid. Seekord oli tarvis teha kahele paarile pükstele veniv kõhuosa. Abiks võtsin Burda, kus oli raseda pükste lõige, selle abil lõikasin pükstel värvliosa maha ja asendasin selle musta elastse trikotaažiga. Ühele paarile sai pandud ülaäärde ka nöörikanal, aga teisele enam ei pannud, kuna omanik arvas, et pole otsest vajadu...

Read Full Post »

Haolind

Posted by Karille on April 25, 2011 at 3:52 PM Comments comments (0)

Olen juba pikka aega imetlenud ühe soome meistri töid. http://blog.risulintu.net/ ja olen otsinud kaseoksi, et ise ka proovida sarnaste aiakaunistuste tegemist. Seekord õnnestus mul saada korralik sületäis kaseoksi ja loomulikult ka üks järgi proovitud. Esimene lind lendas ainult pesast välja tädile sünnipäevakingituseks.

Nimega "Haolind" ristisin ma ta ise. Soomekee...

Read Full Post »

Rss_feed